Afrodiziakas – kas tai?

Kadangi esu jaunas žmogus ir dar tik pradedu domėtis visokiais dalykais apie seksą, tad visos info ieškau internete. Jau gana daug prisiskaičiau apie visa lytinį gyvenima, visus jo privalumus, kiek turi būti partnerių ,kad galėtų vykti šis ivykis. Kokios turi būti poros nuotaikos, koks geriausias miegamasis, ką mėgsta moterys sekso metu ir taip toliau.

Iš tikrųjų perskaičiau labai daug svetainių ir radau daug informacijos. Ypač lengva viską suprasti kai žiūri pornografija internete. Banalu, tačiau taip tai yra tiesa. Kartais padeda atsipalaiduoti ir tam tikra rami muzika. Ji turėtu būti rami ir viliojanti, galinti sužadinti aistrą net ir patiems ramiausiems žmonėms.

Skaičiau jog alchoholis irgi padeda numalšinti didelį nerimą. Jis padeda atsipalaiduoti, tačiau gali pridaryti ir labai daug problemų kurių niekas nenorėtų ir nesitikėtų. Pavyzdžiui kaip pasimilėjimas su tuo žmogumi , su kuriuo tu visiškai nenori. O žiauriausia tikriausiai yra tai, kad taip dažniausiai daro panelės, dar nepraradusios nekaltybės. Jos dažniausiai eina išgėre specialiųjų tablečių kurios nuimtu skausmą kuris bus per jų pirmąjį kartą. Tačiau šios tablets ir gali smarkiai apsvaiginti, ir padėti nesiorentuoti padėtyje kurioje esi, tavo kelios labai stipriai reikalingos smegenų lastelės pradeda silpniau funkcionuoti, ir nustoja daryti tai ką buvo dariusios prieš tai.

Radau dar vieną keistą pavadinimą, tai yra afrodiziakai. Niekaip negalėjau įsivaizduoti kas gi tai galėtu būti. Todėl paklausiau savo vyresniojo brolio, gal ji jis žinos kas ir iš kur tai galėtu būti, tačiau jis nežinojo, tad teko pasikliauti internetu. O internete radau tokį sakinį : Afrodiziakai – senovės graikų grožio ir meilės deivės Afroditės vardu pavadintos įvairios augalinės ir gyvūninės kilmės medžiagos, skatinančios lytinį potraukį ir aktyvumą, potenciją. Kartais afrodiziakais vadinami apskritai lytiniai dirgikliai, įskaitant ir erotines nuotraukas, knygas, filmus.

Šiuo sakiniu supratau ,jog tie vaistai apie kuriuos kalbėjau šiek tiek anksčiau yra analogas afrodiziakams, tiesiog turi kitokią veikimo paskirtį. Afrodiziakai yra žymiai saugesni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *