Apsipirkinėjimo internetu privalumai

Visi žmonės yra girdėję apie pirkimą (kaip drabužiai internetu) ar paslaugų apmokėjimą (kaip pvz mokesčių už komunalinius patarnavimus sumokėjimas) internetu. Tačiau, atlikus apklausą paaiškėjo, kad šiomis paslaugomis (tokiomis kaip drabužiai internetu ar mokesčių už komunalinius patarnavimus sumokėjimas) naudojasi tik šiek tiek nei pusė apklaustųjų. Kaip paaiškėjo padarius apklausą, trečdalis apklaustųjų vis dar nepasitiki interneto prekyba – mano, kad internetiniai prekeiviai gali juos apgauti. Kiti apklaustieji vis dar mano, kad jie turi per mažai įgudžių apsipirkinėti internetu – bet gi jeigu niekad nebandysi ir to nedarysi tai tų įgūdžių ir neturėsi, ar gi ne? Be to, pastebima, kad kas antras apklaustasis, kuris teigė jog nesinaudoja interneto teikiamais privalumais, pastebėjo, kad apie tai galvoja ir mano, akd per ateinančius metus tikrai pabandys tai padaryti.

Taigi, trumpai apie internteo teikiamus privalumas. Tai pagrindinis privalumas – taupymas! Perkant internetu (kaip drabužiai internet ar mokesčiai) mes tikrai labai daug viko sutaupome. Taigi, pirmiausia sutaupome laiko: pvz mokant už komunalinius patarnavimus parduotuvėje, reikia užsipildyti visas mokėjimų knygeles, tada eiti į parduotuvę ir ne gana to, dar stovėti eilėje prie kasos bei laukti kol pardavėja suves viska, apskaičiuos ir tik tada mokėti. O vat mokant internet, nereikia net niekur eiti iš namų, o ką jau kalbėti apie laukimą eilėje! Mokant internetu tiek mokesčius tiek pasinaudoju paslauga drabužiai internetu – viską darote tiesiai internetu ir apmokate iš savo banko sąskaitos, t. y. per savo elektroninę bankininkystę. Taigi, pirmiausiai kaip minėjau, sutaupome laiko ir to jokiu būdu nereik pamiršti. Gi šiuo metu internetu galite įsigyti bet ką, nuo drabužių (net tokių kaip proginės ar vakarinės suknelės internetu) ne tiki maisto produktų. Gi net ir rinkdamosi drabužius internetu sutaupome laiko – nereikia vaikščioti iš parduotuvės į parduotuvę ir kuistis po drabužius, internete iš karto viską randate ir geriau matote kokios prekės yra (ta prasme nereikia kuistis po drabužius ir kiekviena patikusį rūbą matuotis, nors galiausiai paaiškėja, kad tas drabužis ant pakabos atrodė geriau).

Antras labai didelis interneto privalumas yra tai, kad sutaupome ne tik laiko, bet ir pinigų! Galvojate, kad yra nerealu ir neįtikėtina, kad pigiau  galima įsigyti tokių dalykų kaip suknelės internetu? Tačiau tai yra visiškai realu. Tiesiog internetinėms drabužių parduotuvėms nereikia nuomotis papildomų patalpų, kad įsirengti parduotuvę (internete jų parduotuvė prieinama bet kuriame mieste ar kaime esančiam žmogui ir nereik kurti savo parduotvės kiekeiname Lietuvos mieste), pasisamdyti ktūvą parduotuvės salės darbuotojų, todėl jų prekių savikaina išlieka mažesnė ir jie gali pasiūlyti tą pačią prekę kaip ir įprastose parduotiuvėse už žymiai mežesnę kainą, todėl pigios suknelės internetu yra visiška tiesa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *