Counter terorist wins

Tikriausiai, jog ne vienam iš jūsų buvo atėjusi tokia mintis : „kaip gi galima būtų prasukti būtent tokį verslą, kuris neštų didelį pelną ir kurio Lietuvoje būtų visai mažai pasirinkimų“. Taip, aš taip pat jau esu pagalvojusi apie tai. Po ilgų paieškų ir domėjimusi nusprendžiau, kad vis tik tai mokami žaidimai neša žymiai daugiau pinigų.

Tik pagalvokite, Jūsų žaidimą žaistų puse Lietuvos. Čia tas pats kas Cs servai. Nemanau ar Lietuvoje yra toks vaikinas, o gal netgi mergina, kuri nežinotų ką reiškia cs serveriai. Nors manau, jog merginoms šis pavadinimas jau tūrėtų užstrigti giliai gerklėje, kadangi kai buvo atėjusi tam tikra manija, būtent dėl šio žaidimo, vaikinai apleido savo merginas ir pasinėrė i kompiuterinius pasaulius. Anaiptol, sukuriant tam tikrą svetainę, Jūs galėsite prikurti begales serverių, kuriais naudosis tikrai daug vartotojų, netgi jei tai bus Lietuviška svetainė.

Tiesiog būtent paieškoje reikia būtent išskirti svetainę su tam tikrais raktažodžiais. Arba tiesiog palengvinant viską, jūs galite tiesiog padaryti paskyra anglišką. Tuomet jūsų žaidimo svetainę ras tikrai labai daug vartotojų, o jums pinigai kapsės nuo kiekvieno žmogaus apsilankymo. Vien dėl populiarumo svetainės, jūs gausite bonusus, kurie vėliau virs į didelius pinigus. Na kitaip sakant – jums nauda, o žaidėjams taip pat visokeriopa nauda. Čia tiesiog verslo idėja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *