Dažniausi keliautojų užduodami klausimai (1 dalis)

Jau esu kažkada rašius straipsnį su panašiu pavadinimu į šį (o gal net ir tokiu pačiu straipsnio pavadinimiu). Aname straipsnyje taip pat pateikiau daug klausimų (žinoma pateikiau ir atsakymus į tuos dažnai keliautojams iškylančius klausimus), tačiau tų klausimų kyla tiek daug (ypač kai keliones organizuojatės patys per avia kompaniją pigus skrydziai ), kad net pratęsiu juos šiame straipsnyje ir net, manau, neužteks ir šio straipsnio, todėl teks šią temą tęsti ir sekančiame savo straipsnyje (žinoma pavadinimas bus toks pats tik, kad 2 dalis). Kaip supratote, šia tema straipsnius rašau, tam, kad noriu išgelbėti, tiek Jus, tiek kitus keliautojus, nuo kylančių klausimų, kurie gali iškilti bet kada ir, kad visada turėtumėt tam klausimui atsakymą. Arba tiesiog šiaip šie straipsniai išaiškins tam tikras kelionių subtilybes.

Taigi, štai dar keletas klausimų ir, žinoma, atsakymų į juos, kurie dažnai kla keliautojams, yapč tiems, kurie keliones organizuojasi patys.

  1. Nusipirkau bilietą į atostogoms į svetimą šalį, ar dabar galiu pasirinkti oro uostą? Oro uostą Jūs pasirenkate pirkdamas lėktuvo bilietą, nuo to dažniausiai priklauso ir lėktuvo bilieto kaina (arba mažesnė arba kaip tik kiek didesnė). Nepamirškite, visada pasitikrinti, prieš sumokėdami už bilietą, kokiam oro uoste jis nusileis ir kur tas oro uostas yra (nepatingėkite to padaryti). Nes jei oro uostas bus toli nuo miesto centro tai kelionė iki miesto centro gali būti labai ilga ir brangi – šiuo atveju gali būti, kad nusipirkus brangesnį bilietą, kur lėktuvas nusileis kitame oro uoste, kuris yra arčiau centro, sutaupysite, nes kelionė autobusu gali tapti daug brangesnė nei skurtas tarp bilietų ir užtrukti daug laiko, o tą laiką geriau praleistumėt vaikščiodami po tą miestą. Taip pat, grįžtant prie klausimo, nepamirškite, kad lėktuvas ne taksi, jis nesustos ten kur Jūs norite ir neišlipsite iš jo iki jo galutinės nusileidimo vietos.
  2. Ar maistą galima vežtis rankiniame bagaže ar tik registruotame? Tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže galite veštis ką tik norite (žinome, negalite veštis daiktų, kurie yra uždrausti). Kur vešitės maistą, ar rankiniame bagaže ar registruotame bagaže, nėra jokio skirtumo. Čia tik nuo Jūsų priklausys kur Jūs norite ar turite daugiau vietos tam maistui sutalpinti. Taigi, šiuo klausimus tik Jums spręsti kaip geriau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *