Geriausia gimtadienio dovana – vakarėlis

Gimtadienis gimtadienis gimtadienis… ypatinga din, kuomet visi savo dėmesį rodo vien tik tau. Tu čia pats geriausias ir nuostabiausias, tad jautiesi lyg princas, kuriam visi lankstosi ir siekia įtikti… Palauk. Deja, šiandien vėl ne tavo gimtadienis, o kito žmogaus. Žinote, kaip jūs jį pasveikinsite, taip jis lygiai žiūrės ir į jūsų dovanos rinkimą. Aišku, tai jau didelis savanaudiškumas, juk dovaną reikia rinkti nuostabi tik todėl, kad jums tas asmuo rūpi, tačiau ne visada taip gaunasi, o jei jau esate vienas kitam neoficialiais prižadėję, kad dovanosite nuostabias dovanas – tuomet pagalvokite apie realiausius pasirinkimus. Gimtadienio dovanos privalo, tiesiog privalo būti ypatingos, kad visiškai atskleistų asmens, kuris ją gaus individualumą ir charakterį. Ieškokite geriausio varianto. Na, o mes manoma, kad tobuliausią būtų, jei jūs surengtumėte žmogui gimtadienio vakarėlį – staigmeną. Juk tai padaryti nėra sunku, o efektas bus neapsakomas žodžiais.

  1. Aišku, jokia staigmena nebus staigmena, jei nepasirūpinsite svečiais. Tiesa, jiems būtinai turite pranešti, kad šis gimtadienis yra staigmena jubiliatui, kad pastarieji netyčia neprasitartų ar panašiai neišsiduotų, jog laukia vakaro, kada galės pasveikinti.
  2. Pasirūpinkite gražiausiomis dekoracijomis. Neleiskite veltui pinigėlių. Galite labai paprastai sukurti jaukią ir nuotaikingą atmosferą paprasčiausiai nupirkęs daug balionų ir juos dekoravęs su spalvotu ar tampomu popieriumi. Kuo daugiau spalvų, juk tuo daugiau ir šypsenų, tad tegul jos liejai laisvai.
  3. Maistas taip pat gali būti patiekiamas labai žaviai. Internete galite rasti didelį kiekį pasirinkimų. Įvertinkite galimybes ir paprasčiausiai pasinaudokite jomis.
  4. Kad vakarėls būtų smagesnis – susigalvokite žaidimų, kurie viską padarys kur kas aktyvesne švente. Vėlgi, internete galite rasti labai daug pasirinkimų, tad tas, kuris ieško – visada atranda.
  5. Galiausiai, apgaukite jubiliatą ir nuveskite jį į savo vakarėlį. Svarbiausia, kad jis nieko nenutuoktų. Dar geriau, jei visą dieną artimiausi draugai jam nerašytų ir neskambintų, lyg būtų pamiršę, kad šiandien jo diena… Ir štai vakarė – STAIGMENA…

Padovanokite pačią nuostabiausią dovaną – draugų meilę ir šilumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *