Gyvenimo paslaptis

Pasitikėjimas savimi , tai pirmoje eilėje randasi iš santykių su kitais žmonėmis, kai kiti yra priklausomi nuo kitų žmonių. Žmogus turi kurti pilnatvę savyje, kad vienas žmogus nesijaustu silpnas. Stiprybė turime  kiekvienas. Tai kas būdinga visiems ir bus būdinga, todėl negalime savęs sureikšminti, kai kažkas yra užgniaužta ir neatverta. O išsiugdyti galima save ir sporto dėka . Savęs negalime ignoruoti , kai turime seksualinį potraukį. Tą vertę ir pasitikėjimą, kuri susikursime ir bus fakyras , kuris trauks kitus.  Norėdami savimi pasitikėti negalime susikurti iliuzijos. Reikia su savimi dirbti. Menkavertiškumo kompleksą sukuria dar viena iliuzija , kada žmogus save sureikšmina ir nėra realybėje objektyvus. Menkavertiškumo kompleksai gali išaugti net vaikystėje, kurie vėliau gyvenime blokuos energija ir didesnes galimybes siekiant kažko daugiau. Negalime būti priklausomi , kitaip pasakius gyventi kitų gyvenimų ar remtis jų logiką ir rezultatais, kai galime paklausti savo širdies, proto, intuicijos.

Žmogus savęs ne myli ,nes dažnai susikuria iliuzija ar gyvena pagal kitus, nes nori įtikti kitiems, o iš pradžių reikia priimti save koks esi.

Žmogus turi išsivaduoti iš savo iliuzijos ir pažiūrų, nuostatų.

Svarbu būti nepriklausomu nuo noro, kad ne vadelės neštu, o mes vadelės. Išmokti džiaugtis kiekvienas galime , kai mokėsi vertinti savo dėmesį ir bus pasitenkinimas. (Gintaras Lunksnis)

Norėdami būti savo gyvenimo šeimininkais turime reguliuoti savo būsenas ir  privalome mokytis , kad laimėtume. 

Dujiniai katilai , tai ekonomiškas ir patogus prietaisas , kuris padeda savo ūkyje išlaikyti buitį norimoje energijoje, tad gyvenime ir mes turime rasti priemonių , kuriomis galėtume save sėkmingai išlaikyti ir tinkamu keliu vesti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *