iPhone: ko Jūs dar nežinojote apie šį išmanų prietaisą

Sakoma, kad šiuolaikinės dienos, tai protingų telefonų ir kvailų žmonių laikas. Mintis gal kiek ir per drąsi, tačiau iš dalies teisinga. Bent jau ta dalis kur sakoma, kad šiuolaikiniai telefonai yra labai išmanūs. Vis labiau iPhone pamėgstantys lietuvaičiai ieško kabliukų, kurie turėtų priversti nebemėgti šio prietaiso, kadangi priklausomybė prie telefonų nėra tau tokia smagi. Deja, rodos, prietaisas yra nuostabus. Na, ne deja, tačiau taip tik didėja mūsų narkotiko, t.y. iphone populiarumas. Tiesa, jei norite turėti visapusišką prietaisą, kuris tikrai atliktų visas įmanomas funkcijas (kokia prasmė turėti aukštų materijų daiktą, jei juo besinaudojate) tuomet jums reikia visų papildomų priedų, kurie visapusiškai atskleidžia daikto privalumus. Juos galite rasti ypač populiariame tinklalapyje: iphonedalys.lt O prieš ieškant labiausiai jums reikiamų priedų, šiek tiek įdomios informacijos padės dar geriau pažinti savo mažąjį draugą.

  • Kai esate įsijungęs kalendorių telefone – pasukite jį horizontaliai. Taip atsiras daug papildomų funkcijų, kurios padės konkrečiau planuotis savo laiką ir pasižymėti pastabas.
  • Papildomas mygtukas: jei kuris nors “klavišėlis”, kuris yra valdomas ekranu, kiek pagenda – nesijaudinkite. Didžioji dalis turi alternatyvu. Štai su garsinimo mygtuku galima fotografuoti. Pabandykite… Smagu!
  • Bendraukite su savo išmaniuoju draugu. Taip, tai visiškai įmanoma ir gana paprastai. Tiesiog paklauskite ko nors, žinoma įjunge tam tikrą programėlę, ir laukite detalaus atsakymo. Pavyzdžiui: “What time is it”? Išgirsite anglų kalba laiką ir galėsite nuspręsti ar jums jau būtų laikas keliauti namo. Patogu.
  • Sekant šiais nurodymais: Settings > General > Restrictions > Enable Restrictions > disable In-App Purchases – išjungsite visas reklamas, kurios įprasti labai trukdo naršant internete ar naudojantis programėlėmis. 
  • Pasitikrinti savo el. paštą galite taip pat nieko labai nespaudinėdamas. Pasirinkęs konkrečią programėlę, paprasčiausiai paklauskite, kas jums parašė ir bus balsu atsakyta iš ko ir kelintą valandą gavote laiškutį.

Galbūt daugelis pasirinkimų yra žaidimai, tačiau kai jūsų iPhone jie egzistuoja, kodėl turėtumėte nepasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis. Išnaudokite visapusiškai turimą prietaisą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *