Kiekvienas kovojame dėl didesnių galimybių

Gyvenime , juk daugelis norime kažką pasiekti vertingo, tai kas suteiktų mums džiaugsmo laimės , bet ne neapykantos ar pasibjaurėjimo. Kartais turime negalvodami priimti sprendimus, kas dažniausia pasitaiko kelyje , kai sutinkame vairuotojus , kurie nemato kur važiuoja ir vienas faktas , kad jeigu mes iki tam tikro incidento važiavo tvarkingai ir ilgą laiką save auklėjome , tuomet net sudėtingiausia minutę nebus sunku nepagalvojus staigiai ir mechaniškai atlikti teisingą sprendimą , kuris padės suprasti .

Tas galioja ir mūsų gyvenime, kada priimame žingsnius , kurie mums svarbus .  Jeigu jaučiame , kad negalime arba nepasitikime savo jėgomis , tuomet be jokios abejonės verčiau pasitarti ar bent neskubėti, o kada skubame , tai skubėti iš lėto ir protingai.  Daugelis mūsų norime gyvenime , kažką pasiekti svarbaus , kas mums rūpi , todėl negalime nuleisti rankų , net tada kai to nenorime. Mes turime žinoti, tai kas mums svarbiausia ir turime nepasiduoti , o tik kovoti ir stengtis įrodyti, kad galime kažką pasiekti . Gyvenimas, tai ir yra kovą , kurioje stengiamės kiekvienas kažką įrodinėti. Negalime pasiduoti, negalime sustoti. Daug žmonių, kurie susuka vidurius , kaip ir man ar kažkam ir dėl to negalime būti užblokuoti kitų emocijose , juk mes norime kurti gyvenime , bet ne aplinkybės.

Aš nenoriu būti radiatorius ir mes tikime, kad nesame tokie, kokius mus nori įsivaizduoti kiti, nes jiems pavydas ar dar kažkas , kas sukelia nemalonę, o neturėdami kaip savo menkavertiškumą pakeisti nori kažkam iš pavydo atsilyginti , nes tam sekasi , o kitam ne. Bet keisčiausia , kad ne visi nori suprasti dėl ko pas viena sėkmė , o pas kitą ne sėkmė. Nereikia kitiems linkėti blogo, reikia stengtis ir negalvoti ir nepripažinti savo laimėjimų, o tiesiog dirbti sunkių prakaitų . Vienas procentas talento , o šimtas darbo. Mes visi esame kovotojai, nesvarbu kokie , svarbiausia , kad kovojame. Pamenu , kažkada mačiau kunigo rodytą mokomą filmą , kur žmogus be rankų ir be kojų sugeba tiek , kiek sveikas turbūt net ne visada sugebėtu sau leisti, dėl ko? Užsispyrimas ir noras įrodyti , o ne sėdėti ir verkšlenti ar žiūrėti į minusus ir jos  aptarinėti socialiniuose portaluose, kur stengiamasi daryti iš pavydo neigiamą poveikį.  Mes ne radiatoriai , o visi esame žmonės tik pasirenkame patįs kokie norime būti . Jei mums svarbi reputacija, tuomet mes stengiamės ją saugoti , nes žinome , kad gyvenime pasitaiko daug brido, kurie nori šlovės spindulių. Parodykite pirštų koks žinomas sportininkas bendrauja su  paprastais žmonėmis, gal ir bendrauja , bet ryšio tokio nėra ne dėl pasikėlimo , o dėl privatumo ir karjeros saugojimo , nes atsiranda tokių , kuriems nesvarbu ,kadangi daugelis gali apsimesti draugais ir stengtis kažkokiais būdais kažką padėti, bet tai tik tarp kitko, nes aš turėdamas biznį, ar kokį fondelį norėčiau į savo kompaniją pasikviesti tokį ar tokią , kurie padeda masinti žmones , tai idiotizmas , kai atlikėjai jauni nepastebi , kad jais manipuliuojama.  Mes nesame radiatoriai , kuriu galima šilumos varžą reguliuoti ir gyventi ekonomiškai , nes padeda sutaupyti ir laimėti buityje. Radiatoriai būna ketiniai, plieniniai, bimetaliniai.

O aliuminiai , tai lengvi ir gerai atiduoda šilumą .

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *