Kreditų bendrovės pasaulyje ir Lietuvoje

Kreditus teikiančios kompanijos, rodos, neužilgo taps kur kas populiaresnės nei bankai, kurie iki šiol buvo pagrindinis šaltinis, kuris suteikdavo paskolas, kai kuriam nors valstybės piliečiui jos prireikdavo. Šiuo metu jų populiarumas labai ženkliai krenta ir daugiausiai tai remiasi į faktą, kad paskolos gaunamos ypač sunkiomis sąlygomis, reikia atitikti labai daug reikalavimų. Tik ypač didelę kantrybę ir užtikrintumą, kad paskola jiems priklauso asmenys, laukia, kol pinigų gavimas jiems bus prieinamas. Tačiau mes rekomenduojame paprasčiausiai skolintis iš kreditus teikiančių kompanijų, kadangi jos gana maloniai paskolas suteikia didžiąją daliai prašytojų. Taip pat, tokių firmų yra bene visose pasaulio valstybėse, tad sunku rasti tikrai nebus, kad ir kur jūs gyventumėte.

Pasaulyje egzistuoja daug firmų, o kurios iš jų siūlo gerus pasirinkimus?

Paskolos pagal valstybes neturėtų būti skiriamos. Greitųjų kreditų kompanijos yra individualių verslininkų darbas, tad tai neturi nieko bendro su aspektais, kurioje šalyje jūs gyvenate. Aišku, galbūt firmos verslininko interesai kiek nors ir koreguojasi priklausomai nuo gyvenamosios vietos, juk tie patys aspektai apima ir finansus, tačiau drastiškai sakyti, kad Prancūzijoje pasiskolinti kur kas geriau nei Lietuvoje – negalime. Daugiau ar mažiau kiekvienas verslininkas palūkanas orientuoja pagal bendrą ekonominę situaciją savo valstybėje derindamas su Europos ar net pasaulio. Galiausiai, juk firmų pasirinkimas yra ištis platus, tad konkurencija paskatins įmones sumažinti palūkanų dydį.

Baltijos valstybės išsiskiria iš bendro kontinento?

Kaip jau minėjome, tai neturi nieko bendro. Galbūt tik įdomu palyginti visas tris Baltijos valstybes žinant, kad Estijos ekonomika tikrai aukščiausiame lygmenyje. Paskolos vietinių kalba skamba laen ir jas gali gauti tik tie žmonės, kurie atitinka išsikeltas sąlygas. Nemažai firmų, lygiai tų pačių firmų, sėkmingai savo veiklą vykdo mūsų šalyje. Tuomet jos jau skolina tikrai tomis pačiomis sąlygomis, tad jei jums reikia kredito iš Estijos, tačiau nemokate vietinių kalbos – daugiau informacijos internete skaitykite lietuviškai. Žinoma, skiriasi tik valiuta, kuria galima gauti pinigus, tačiau juk tai nieko reikšmingai nekeičia, juolab, ir Lietuva jau labai greitai įžengs į euro zoną. Tuomet jau visos trys Baltijos sesės ilgakasės galės džiaugtis vienoda valiuta ir tuo pačiu labiau sulyginamomis palūkanomis.

Ar apskritai reikia vertinti tokias kreditų kompanijas?

Negalime jums atsakyti, nes tai remiasi į kiekvieną žmogų. Tie asmenys, kuriems labai reikėjo pinigų, pasiskolinę juos grąžino – tikrai džiaugiasi, kad tokios galimybės egzistuoja. Tie, kurie pasiskolinę pinigų grąžini nebepajėgė ir todėl susidūrė su teisėsauga dažniausiai yra nepatenkinti ir liūdi, kad apskritai nusprendė pasinaudoti paskolos galimybėmis. Tiesa yra tokia, kad tik atsakingas žmogus galės būti patenkintas savo poelgiais, tad tai bene ir yra svarbiausia nusprendus, kad kreditas jums yra reikalingas. Pasistenkite įvertinti savo esamą finansinę situaciją ir nuspręskite ar tikrai sugebėsite jį atiduoti…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *