Saugos konsultacijos didina darbuotojų pasitikėjimą

Visada manome, jog nelaimė ištiks kitus, o ne mus ir nepasirūpindami 100 % saugumu tiesiog gyvename. Tačiau vieną dieną galime paslysti patys, o sulaužytos kojos išlaidas teks padengti iš savo kišenės. Viskas panašu, kuomet kalbama apie įmones, kurios ne visada puikiai užtikrina darbuotojų saugą. Tam skirtos saugos konsultacijos padės gauti profesionalią informaciją darbuotojų ar gaisrinės saugos klausimais remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Kodėl verta pasinaudoti paslaugomis?

Saugos konsultacijos suteikia galimybę nuolat jaustis užtikrintai dėl savo verslo saugumo, patikimumo ištikus nelaimei. Pateikiamas profesinės rizikos vertinimas: nustatomos vietos, kuriose gali iškilti profesinė rizika, surašomi rizikos vertinimo objektų sąrašai, nustatomi rizikos šalinimo planai ir t.t. Nors ypač smulkiojo verslo atstovams atrodo, jog tai bereikalinga paslauga, tačiau atsitikus nelaimei darbe, darbdavys susiduria su didele popierizmo ir teisės aktų krūva. Geriausia apie tai iš anksto pagalvoti, įsivertinti visas rizikas ir viską įvertinus – sutaupyti.

Ar yra realios naudos?

Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas reikalauja, jog darbdavys pasirūpintų savo samdiniais. Saugos konsultacijos tikslas yra sumažinti ar net visiškai panaikinti darbe aptinkama grėsmę, kurios metu darbuotojas gali nukentėti. Valstybinė darbo inspekcija prižiūri darbų saugos specialistų atliekamą darbą, tad galite būti tikri dėl objektyvumo ir atsakingumo. Kainoraščiai pateikiami kiekvienoje saugos paslaugas teikiančios įmonės internetinėje svetainėje, tad prieš užsisakydami galite artimiau susipažinti su preliminaria sąskaitą. Pateikta suma nebus didelė, o įvertinus darbuotojų sveikata ar net gyvybėmis atrodys tiesiog juokinga.

Pasirūpinkite darbuotojais!

Kiekvienas asmuo keliaudamas į darbą nori būti užtikrintas dėl savo saugumo. Ypač tai galioja asmenims, kurie dirba prie įvairių staklių, mechanizmų ir galimybė susižaloti visada lieka reali, tad budrumas turi išlikti visą darbo dieną. Saugos konsultacijos suteikia darbuotojams didesnį pasitikėjimą savo direktoriais, kadangi saugumo jausmas artimas visiems. Pasinaudokite šiomis paslaugomis ir garantuokite tiek sveiką, tiek kokybišką darbo aplinką. Jei tai mokėsite pateikti darbuotojams – jie tikrai tą įvertins. Juk ne kiekvienas darbdavys vertina žmogaus saugumą ir gerbūvį. Tai gali tapti netiesiogine darbuotojų motyvacija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *