Seno namo siltinimas

Palėpių ir senesnės statybos namų šiltinimas. Ar reikalingas rangovas
Kasmet didėjant šildymo kaštams, mažėjant energetiniams ištekliams, siekiant būti draugiškiems gamtai, ją tausojant ir saugant nuo papildomos taršos, norint išlaikyti savo būstą sunkmečiu, o ypač šildymo sezono metu, dažnas susimąsto kad vienas iš geriausių šių klausimų sprendimo būdų yra  namo apšiltinimas.

Pastatų šiltinimas labiausiai aktualus tampa savininkams senesnės statybos  namų, kurie yra nepakankamai izoliuoti ar jų izoliacinės medžiagos negali prilygti nūdienos medžiagoms taikomiems reikalavimams, bei nesiekia  rekomenduojamos šilumos varžos.

Nusprendus  imtis pastatų apšiltinimo darbų, svarbu tinkamai pasirinkti izoliacines medžiagas.
Pučiama izoliacija labiausiai tinka namų palėpių apšiltinimui, ji taip pat yra puikus pasirinkimas ir senesnės statybos namams. Namo šiltinimą atliekant pučiama izoliacija į išorinių sienų tarpus galima įdiegti be gipso ir nenaudojant tvirtinimo smeigių. Tačiau tai yra pakankamai sudėtinga padaryti tinkamai, todėl ir rekomenduojama tai daryti su samdyto profesionalaus izoliacijos darbų rangovo pagalba. Juolab, kad namo šiltinimas ne vienadienio efekto reikalaujanti priemonė, todėl tai reikia rimtai apsvarstyti ir pamatuoti ar verta imtis tokio svarbaus projekto, kaip  pastatų šiltinimas įgyvendinimo savo jėgomis.

Net nusprendus  namo apšiltinimo vykdymo darbams pasitelkti specialistus, nepatingėkite pasidomėti rangovo internetinių tinklalapių nuorodomis, jų licencijomis, draudimu, kvalifikacija, klientų atsiliepimais ir peržiūrėti nuotraukas neseniai užbaigtų projektų, suteikiamomis garantijomis ir tik tada susisiekite su pasirinktu rangovu, kad galutinai apsispręstumėte ar norite jį samdyti.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *