UAB įkūrimas internetu

Jei jaučiate, kad laikas realizuoti savo idėjas ir pagaliau mintis paversti realybe – pasirinkote šauų laiką. Kodėl? Kadangi kiekviena diena yra labiausiai tinkama. Pati populiariausia verslo rūšis Lietuvoje yra uždaroji akcinė bendrovė. Nepaisant to, kad pradinis minimalus įnašas yra 10 000 litų, o ir rizikuojate savo užstatu (dažniausiai nekilnojamu turtu) vistiek žmonių norinčių išbandyti fortūną nemažėja. UAB įkūrimas galimas dvejais būdais. Vienas jų – keliauti pas notarą ir tvarkyti popierius ten, kitas – interneto pagalba. Pasirinkimas kaip įregistruosite naują UAB yra jūsų, tad kokių žingsnių imsitės tokie ir bus patys geriausi. Šiuo atveju, mes rekomenduojame pasinaudoti interneto paslaugomis. Kodėl? Pateiksime kelis pliusus užgožiančius ėjimą pas notarą. Tačiau, žinoma, galutinis sprendimas yra jūsų. Tegul jis būna pats tinkamiausias.

  • Registravimas ir popierių (bent jau tos dalies, kurią įmanoma atlikti virtualioje erdvėje) yra kur kas pigesnis nei keliaujant į konkrečias įstaigas. Paprasčiausiai didelės perkrovos įmonėse, kurios registruoja tokio tipo veiklas reikalauja nemažo darbuotojų skaičiaus, o į tai atitinkamai ir reikalingos didesnės pinigų sumos. Tad jei galima prasisukti pigiau, kodėl nepasinaudojus šia galimybe.
  • Laiko taupymo atžvilgiu taip pat paraiškas pildyti internetu yra geriau. Paprasčiausiai viską galima rasti vietoje. Net neišėjęs iš namų galite ieškoti visos reikalingos informacijos internete. Pasitaiko, jog įstaigos vietoje esant žmonių antplūdžiui ir konsultantai, darbuotojai ne visada spėja atsakyti į visus rūpimus klausimus. Štai internete galima rasti visą informaciją. Paprasčiausiai, sėdėdamas ir pildydamas namuose galite kartu naudojantis paieškos sistemomis skaityti informaciją. Jei ko nežinote – skambinkite į įmones.

Jei iškilo kokių nors klausimų visus atsakymus galėsite gauti paskambinusi nurodytais telefonais. Šaukite ir bus atsiliepta. Dokumentų pildymas gali užtrukti, tačiau jeigu turite užtiktinai kantrybės tikrai pavyks gana greitai susitvarkyti visus dokumentus. Jei jaučiate, kad pačiam šis procesas per sudėtingas, tuomet kreipkitės į profesionalus, kurie už atitinkamą kainą sutvarkys visus popierius už jus. Kuomet rinksitės, kaip norite, kad jie tvarkytų: virtualioje erdvėje ar pas notarą – pirmais variantas taip pat pigesnis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *