Visos nuorodos yra sukurtos lygiais: 10 paieškos vertinimo nuorodų

1997 M. “Google” įkūrėjų sukūrė algoritmą metodas nustatyti svarba ir populiarumas pagrįstas keliais pagrindiniais principais:

Nuorodos internete gali būti interpretuojamas kaip balsai, kurie yra mesti iš šaltinio į taikinį

Balsavimas yra, iš pradžių, prilyginamos
Per vykdyti algoritmas nuoroda grafike, puslapius, kurie gauti daugiau balsų tapo svarbesnės
Svarbesnis puslapių svarbesnis balsuoti
Puslapis gali dauguma yra funkcija, kad puslapio svarbą, padalintas iš balsų/nuorodos jis liejimo formos
Šio algoritmo, žinoma, buvo PageRank, ir jį pakeitė per paieška internete, ypač naudinga į “Google’ pradžioje pastangos apie kokybę ir tinkamumą į rezultatus. Kaip žinių apie PageRank skleisti, turintiems įtakos paieškos eiliškumą (SEO) suinteresuotos rasti būdų, kaip atsvaros šią informaciją savo svetainių ir puslapių.

Tačiau, optimizacija paieškos sistemoms ir “Google” negali stovėti ar ilsėtis ant laurų ryšio analizės srityje. Jie renovuotas, didinant signalus kaip inkaro tekstas, pasitikėjimo, stebules & institucijos, tema modeliavimo ir net žmogaus veiklos įtaką nuoroda gali būti svorio. Dar, deja, daugelis SEO srityje vis dar nežino apie šiuos pokyčius ir kaip jie įtakos užsienio prekybos ir nuorodą įsigijimo geriausia praktika.

Į šią pastabą, eiti per dešimt principų nuorodą vertės nustatymo, kad gali būti pastebėtas, išbandytas, o kai kuriais atvejais, yra patentuota. Norėčiau pratęsti ypatingą padėką Bill Slawski iš SEO By the Sea, kurių naujausių pranešimų apie “Google’ pagrįstą banglentininkas modelis ir ką daro gerą sėklą svetainę paieškos variklis interneto tikrina? buvo katalizatorius (ir šaltinių) už šį pranešimą.
Kaip jūs skaitote per šiuos 10 klausimų, Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra sunku ir greitai taisyklės. Jie, mūsų požiūriu, tiksliai remiantis mūsų patirtimi, bandymų ir stebėti, bet kaip ir viskas, SEO, tai nuomonė. Mes kviečiame ir primygtinai rekomenduojame skaitytojams patikrinti juos patys. Nieko nėra geriau už gyvenimą SEO kaip vyksta ir eksperimentuoti gamtoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *